Przejdź do treści
Makowskie Centrum  Kultury
Powiększ tekst: A A A wersja dla niedowidzących

BIEG GÓRSKI & NORDIC WALKING PAMIĘCI WOJTKA PAZDURA

11. Bieg Górski & Nordic Walking pamięci Wojtka Pazdura przyciągnął 68 zawodników spragnionych sportowej rywalizacji, którzy mieli za zadanie pokonać dystans 5 km w jak najszybszym czasie.

Zgodnie z regulaminem w biegu mogły uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat, a w kategorii Nordic Walking osoby od 14 roku życia. Wszyscy startujący pokonali trasę w swoim tempie, najlepszy czas osiągnął Jan Wydra, pokonując trasę w 21:22, natomiast Anna Mogiła przebiegła dystans w ciągu 31:31. W kategorii Nordic Walking najlepszy czas osiągnął Grzegorz Dors - 34:43, a z kobiet najszybsza okazała się Sylwia Kasprzyk z czasem 45:26. Jak co roku nagrodziliśmy nie tylko zawodników, którzy zdobyli podium, ale także najmłodszych i najstarszych uczestników biegu i kijków.